info@vogiatzi.gr 2294096090

Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Καλοκαιρινά Μαθήματα 2013

Tα φροντιστήρια Βογιατζή σας ενημερώνουν ότι η έναρξη καλοκαιρινών μαθημάτων θα γίνει στις 25 Ιουνίου 2013.

Πληροφορίες στα τηλέφωνα 6974062762 , 2294096090 και στο Φροντιστήριο Καλαφάτη 4 Νέα Μάκρη.

Πρόγραμμα Πανελλαδικών Εξετάσεων 2013

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΩΝ ΕΞΕΤΑΣΕΩΝ ΗΜΕΡΗΣΙΩΝ ΓΕΝΙΚΩΝ ΛΥΚΕΙΩΝ

ΗΜΕΡΑ

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΜΑΘΗΜΑ
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΜΑΘΗΜΑΤΟΣ
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
17-05-2013

ΝΕΟΕΛΛΗΝΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

ΓΕΝΙΚΗΣ ΠΑΙΔΕΙΑΣ
ΔΕΥΤΕΡΑ
20-05-2013

ΒΙΟΛΟΓΙΑ

ΦΥΣΙΚΗ

ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ ΚΑΙ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗΣ

ΙΣΤΟΡΙΑ

ΓΕΝΙΚΗΣ ΠΑΙΔΕΙΑΣ

ΓΕΝΙΚΗΣ ΠΑΙΔΕΙΑΣ

ΓΕΝΙΚΗΣ ΠΑΙΔΕΙΑΣ


ΓΕΝΙΚΗΣ ΠΑΙΔΕΙΑΣ

ΤΕΤΑΡΤΗ 22-05-2013

ΝΕΟΕΛΛΗΝΙΚΗ ΛΟΓΟΤΕΧΝΙΑ

ΦΥΣΙΚΗ

ΘΕΩΡΗΤΙΚΗΣ ΚΑΤ/ΝΣΗΣ

ΘΕΤΙΚΗΣ ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΗΣ
ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΚΗΣ ΚΑΤ/ΝΣΗΣ (ΚΑΙ ΤΩΝ ΔΥΟ ΚΥΚΛΩΝ)

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
24-05-2013

ΙΣΤΟΡΙΑ

ΒΙΟΛΟΓΙΑ

ΧΗΜΕΙΑ – ΒΙΟΧΗΜΕΙΑ
 

ΑΡΧΕΣ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ

ΘΕΩΡΗΤΙΚΗΣ ΚΑΤ/ΝΣΗΣ

ΘΕΤΙΚΗΣ ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΗΣ

ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΚΗΣ ΚΑΤ/ΝΣΗΣ
(ΚΥΚΛΟΣ ΤΕΧΝ/ΓΙΑΣ & ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ)

ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΚΗΣ ΚΑΤ/ΝΣΗΣ
(ΚΥΚΛΟΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ)

ΔΕΥΤΕΡΑ
27-05-2013

ΑΡΧΑΙΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ

ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ

ΘΕΩΡΗΤΙΚΗΣ ΚΑΤ/ΝΣΗΣ

ΘΕΤΙΚΗΣ ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΗΣ
ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΚΗΣ ΚΑΤ/ΝΣΗΣ (ΚΑΙ ΤΩΝ ΔΥΟ ΚΥΚΛΩΝ)

ΤΕΤΑΡΤΗ
29-05-2013

ΛΑΤΙΝΙΚΑ

ΧΗΜΕΙΑ

ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑ
 

ΑΝΑΠΤΥΞΗ ΕΦΑΡΜΟΓΩΝ ΣΕ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΤΙΚΟ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝ

ΘΕΩΡΗΤΙΚΗΣ ΚΑΤ/ΝΣΗΣ

ΘΕΤΙΚΗΣ ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΗΣ

ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΚΗΣ ΚΑΤ/ΝΣΗΣ (ΚΥΚΛΟΣ ΤΕΧΝ/ΓΙΑΣ & ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ)

ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΚΗΣ ΚΑΤ/ΝΣΗΣ (ΚΥΚΛΟΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ)

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
31-05-2013

ΑΡΧΕΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΘΕΩΡΙΑΣ

ΜΑΘΗΜΑ ΕΠΙΛΟΓΗΣ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΩΝ

 

Καλή επιτυχία σε όλους τους μαθητές!

Πρόγραμμα Επαναληπτικών Θεμάτων ΟΕΦΕ 2013

Τα φροντιστήρια Βογιατζή θα συμμετέχουν και φέτος στα επαναληπτικά θέματα του ΟΕΦΕ.

Ακολουθεί το πρόγραμμα.

 

Γ΄ΤΑΞΗ ΓΕΝΙΚΟΥ ΛΥΚΕΙΟΥ

Α/Α

Ημερομηνία

Ώρα

Θεωρητική

Θετική

Τεχνολογική

1

Κυριακή 31/3

5μ.μ. – 8μ.μ.

Ν. Γλώσσα

Ν. Γλώσσα

Ν. Γλώσσα

2

Κυριακή 7/4

10 π.μ. – 1 μ.μ.

Επιλογή Γενικής

Επιλογή Γενικής

Επιλογή Γενικής

3

Κυριακή 14/4

10 π.μ. – 1 μ.μ.

Λατινικά

Χημεία

ΑΟΔΕ – Χημεία/Βιοχημεία

4

Κυριακή 21/4

10 π.μ. – 1 μ.μ.

Ιστορία Κατ.

Φυσική Κατ.

Φυσική Κατ.

5

Κυριακή 28/4

10 π.μ. – 1 μ.μ.

Ν. Λογοτεχνία

Βιολογία Κατ.

Α.Ε.Π.Π

6

Μ. Πέμπτη 2/5

10 π.μ. – 1 μ.μ.

Αρχαία

Μαθηματικά Κατ.

Μαθηματικά Κατ.

7

Τετάρτη 8/5

10 π.μ. – 1 μ.μ.

Α.Ο.Θ.

Α.Ο.Θ.

Α.Ο.Θ.

 

Β΄ΤΑΞΗ ΓΕΝΙΚΟΥ ΛΥΚΕΙΟΥ

Α/Α

Ημερομηνία

Ώρα

Θεωρητική

Θετική

Τεχνολογική

1

Κυριακή 31/3

5μ.μ. – 8μ.μ.

Ν. Γλώσσα

Ν. Γλώσσα

Ν. Γλώσσα

2

Κυριακή 7/4

10 π.μ. – 1 μ.μ.

Άλγεβρα

Άλγεβρα

Άλγεβρα

3

Κυριακή 14/4

10 π.μ. – 1 μ.μ.

-

Χημεία Κατ.

-

4

Κυριακή 21/4

10 π.μ. – 1 μ.μ.

Λατινικά

Μαθηματικά Κατ.

Μαθηματικά Κατ.

5

Κυριακή 28/4

10 π.μ. – 1 μ.μ.

Αρχαία Κατ.

Φυσική Κατ.

Φυσική Κατ.

 

Α΄ΤΑΞΗ ΓΕΝΙΚΟΥ ΛΥΚΕΙΟΥ

Α/Α

Ημερομηνία

Ώρα

Μάθημα

1

Κυριακή 31/3

5μ.μ. – 8μ.μ.

Ν. Γλώσσα

2

Κυριακή 7/4

10 π.μ. – 1 μ.μ.

Αρχαία

3

Κυριακή 14/4

10 π.μ. – 1 μ.μ.

Χημεία

4

Κυριακή 21/4

10 π.μ. – 1 μ.μ.

Άλγεβρα

5

Κυριακή 28/4

10 π.μ. – 1 μ.μ.

Φυσική

Περισσότερα Άρθρα...